Blog.

City Design.


Павел Кругляковский
Настроение: кросафчег!

Тимошенко змінить іконографію

Українські політики вже ставали об'єктами мистецьких фантазій і, відповідно, втілення цих фантазій у життя. Минулого разу відзначився російський художник-плакатник Андрій Будаєв. Серед його робіт було кілька полотен із зображеннями Ющенка, Кучмии, Януковича та Тимошенко. На цей раз Юлія Володимирівна надихнула на творчість харківського митця Іллю Панька. Саме його експозиція під назвою "Священний поєдинок" пройшла в "Українському домі".

А серед його полотен одне викликало справжній ажіотаж. Справа в тому, що на його картині розміром у 3х4 метри легендарний персонаж Юрій-Змієборець зображений в образі жінки.Мало того, жіночий варіант міфічного персонажа має обличчя лідерки БЮТ Юлії Тимошенко.

Виявляється, художник присвятив усім виборцям, які проголосували за Блок Тимошенко. А, власне, сюжет полотна є художнім відображенням помаранчевої революції.

Тобто Панько таким нестандартним баченням класичного сюжету хотів нібито спонукати глядача знову повірити у свої сили, відкрити свою душу для подвигу, зберегти власну етнокультуру та свободу, як написано на офіційному сайті Юлії Тимошенко.

Цікаво, що традиційно Юрій-Змієборець є покровителем воїнства та переможцем зла. Зті, хто не встиг побачити цей витвір художницької фантазії, зможе побачити його під час виставки у Львові.

http://www.tabloid.com.ua/news/2007/3/15/1400.htmРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0

 Ко мне заходят из ...

Отделение банка

ЛЮДИ :)

Из каких краев посетители


В Контакте

Me On MySpace

Рекомендую!

Мой хомяк

Доска для рисования

:::::: ПРОПАГАНДА ::::::

Метки

Погода в главных местах

Календарь
Декабрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua